0 items - 0.00 € 0

Unistused täituvad

🙂

Aitäh, et tunned huvi minu tegemiste vastu

'.esc_attr__('image', 'camelia').'

Minu nimi on Kristi, elan Tallinnas. Mul on 6 last, neli poega ja kaks tütart. Huvi lillede vastu on mul olnud ammusest ajast, kuid kunagi oli see väga kallis huvi. Ega ta ka tänapäeval odav pole, aga vähemalt on kättesaadavam ja võimalusi on mitmeid.

image
0
Programs
image
0
Happy Clients
image
0
Celebrate
image
0
Collection

Floristikakool

ja alustamine

2018 aasta kevadel tegingi otsuse ja valisin floristiks õppimise Eesti floristikakoolis. Aasta oli põnev ja tegemisi täis. 2019 a. juunis ma lõpetasin kooli edukalt.

Paberist käsitöö pisiku sain ma külge ajal, kui hakkasin lastega kodus olles otsima aega iseendale ja mingi huvitava tegevuse leidmisele. Nii ma siis läksin esimesse töötuppa, millele järgnes teine, kolmas jne kordi. Andsin sõrme ja ...... nii ta süvenes 🙂 Kuni hakkasin tegema tuttavatele kaarte.

Floristikakooli ajal tuligi idee, et saan pakkuda enda meisterdatud paberist käsitööd koos lilledega.

Hakkas tekkima oma nägemus ja kindel soov. Sai läbitud veel koolitusi, mis andsid julgust juurde. Siis hakkasin otsima juba logo tegemist, kus mulle tuli appi Armas Evelina. Just tema on see, kes mulle erilise logo valmis tegi. Olen nii õnnelik, et just sellise logo sain, kus mu lemmiktoon sees ja me polnud seda isegi arutanud.

Septembrist 2019 alustasin õppimist Anu Purre juures kalligraafiat, tuleb põnev aasta 🙂 Nagu esimesse klassi oleks läinud ja alustad kirja õppimist

13.09.2019 tegin oma mõtted ametlikuks ja registreerisin oma ettevõtte. Seega on mul ametlikult nüüd olemas Lilledest ja paberitest OÜ. Imeline päev see 13 ja REEDE. Mulle on see kombinatsioon alati meeldinud.
Seega armas Sõber, koostööpartner, kui soovid minu paberist käsitööd või lilledega seotud teenust, siis palun kirjuta mulle oma soovist otse fb postkasti või e-postile: lillpaber@gmail.com, samuti saad oma soovidest teada anda telefoni teel 5084660.
Parimate soovidega
Lilledest ja paberitest OÜ
Kristi

Kõik õigused kaitstud 2019 © Lilledest ja paberitest OÜ lillpaber@gmail.com